• شنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۶

88739524 فکس سنگ آرتا 88742743 , 88742741 تلفن سنگ آرتا

[email protected] ایمیل سنگ آرتا

Arta-stones_englishArta-stones_russiaArta-stones_iran

استقبال اروپایی‌ها از نمایشگاه صنایع معدنی ایران

استقبال اروپایی‌ها از نمایشگاه صنایع معدنی ایران

 یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته با استقبال بزرگترین شرکت های حوزه سنگ و معدن داخلی و خارجی به ویژه شرکت‌هایی از کشورهای اروپایی مواجه شده است.

به گزارش ایسنا، تاکنون شرکت کنندگان خارجی از ۱۱ کشور آلمان، اسپانیا، اطریش، امارات متحده عربی، ایتالیا، چین، تایوان، ترکیه، کره جنوبی، مصر و هند در نمایشگاه معدن تهران حضور یافته اند و پیش بینی می شود این تعداد در روزهای آینده افزایش یابد.

در این میان آلمان با ۳۰ شرکت، ایتالیا با ۲۸ شرکت و کشور چین با ۱۶ شرکت که بیشترین فضای بخش خارجی را نیز به خود اختصاص خواهند داد.

این نمایشگاه با همکاری مشترک خانه معدن ایران و شرکت نمایشگاهی ایماگ آلمان از ۲۵ تا ۲۸ مهرماه در محل د ائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد و در آن آخرین دستاوردهای تکنولوژی های حوزه معدن و فرآوری صنعت سنگ را در معرض دید قرار می گیرد.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی ایران، انواع صنایع و تجهیزات معادن زیر زمینی و روباز، دستگاه‌ها، تجهیزات و ماشین آلات خاکبرداری، ماشین آلات مشترک راهسازی و معدنی، دستگاه‌ها، تجهیزات و ماشین آلات حفر و نگهداری تونل، انواع ماشین آلات و تجهیزات حفاری، دستگاه‌ها و تجهیزات مرتبط به فرآوری معدنی، اکتشاف معادن و استحصال فلزات ، سنگ‌های ساختمانی و تزئینی، تجهیزات نگهداری معادن و همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش معدن و بنادر و کشتیرانی (حمل و نقل در بخش معدن) ارائه می شود.

۱۳ مهر ۱۳۹۴

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید

شما باید وارد شوید logged in تا دیدگاهتان را ثبت کنید.