• یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۶

88739524 فکس سنگ آرتا 88742743 , 88742741 تلفن سنگ آرتا

[email protected] ایمیل سنگ آرتا

Arta-stones_englishArta-stones_russiaArta-stones_iran

امکان استخراج سنگ تا ۷۰۰ میلیون تن در سال‌

امکان استخراج سنگ تا ۷۰۰ میلیون تن در سال‌

عضو هیئت‌مدیره هشتمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات و نیم‌ور، افزایش تولید در حوزه معدن را نیازمند سرمایه‌گذاری دانست و گفت: با توجه به تعدد معادن مختلفی که در ایران وجود دارد، می‌توانیم استخراج معادن را تا ۷۰۰ میلیون تن افزایش دهیم.
محسن میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در محلات، با اشاره به استانداردهای استخراج سنگ در معادن ایران اظهار داشت: استخراج معادن در ایران با استانداردهای جهانی فاصله دارد و برای آن که در این باره به استانداردهای جهانی نزدیک شویم، لازم است که ظرفیت استخراج معادن را تا میزان ۵برابر افزایش دهیم.

وی افزود: با توجه به تعدد معادن مختلفی که در ایران وجود دارد، می‌توانیم استخراج معادن را تا ۷۰۰ میلیون تن افزایش دهیم، افزایش تولید و بالا‌بردن استخراج سنگ می‌تواند به‌میزان بسیار بالایی مشکلات موجود در زمینه کمبود مواد اولیه کارخانه‌های سنگبری را جبران کند.

عضو هیئت مدیره هشتمین نمایشگاه بین‌‌المللی سنگ محلات و نیم‌ور تصریح کرد: افزایش تولید در حوزه معدن نیاز به سرمایه‌گذاری دارد و انجام سرمایه‌گذاری نیاز به بسترهای مناسب، وجود امنیت و آرامش و دریافت ضمانت‌های قانونی لازم می‌تواند به میزان بسیار بالایی بسترهای رشد و توسعه صنعت سنگ را فراهم کند.

وی یادآور شد: دولت می‌تواند بسترهای لازم برای استفاده از تجربه دیگر کشورهای جهان برای بالا بردن بهره وری در معادن را فراهم کند، برخی کشورهایی که ذخیره معدنی آنها بسیار کم‌تر از ما است با استفاده از روش‌های نوین، موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده‌اند.

عضو هیئت مدیره هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ محلات و نیم‌ور افزود: نمایشگاه سنگ محلات و نیم‌ور می‌تواند در زمینه حرکت به سوی یادگیری علوم و فنون جدید پیشرو باشد و با برگزاری سمینارها و دعوت از اساتید دانشگاه‌های معتبر زمینه سخنرانی و ایجاد بحث و تبادل نظر را فراهم کند.

۱۰ مهر ۱۳۹۴

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید

شما باید وارد شوید logged in تا دیدگاهتان را ثبت کنید.