• شنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۶

88739524 فکس سنگ آرتا 88742743 , 88742741 تلفن سنگ آرتا

[email protected] ایمیل سنگ آرتا

Arta-stones_englishArta-stones_russiaArta-stones_iran

انجام مراحل عمرانی جایگاه نمایشگاه سنگ محلات

نمایشگاه سنگ محلات 25

عضو هیئت مدیره هشتمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات و نیم‌ور گفت: انجام تمامی مراحل عمرانی جایگاه نمایشگاه به دست مهندسان توانمند و جوانان تحصیل کرده انجام می‌شود و این یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای نمایشگاه است.

صادق توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با اشاره به انجام این مهم توسط جوانان اظهار کرد: تجربه نشان داده هر کجا به جوانان اعتماد کرده و بسترهای رشد و شکوفایی را برای آنها فراهم کردیم، موفق بوده‌ایم.

وی ادامه داد: با یک بررسی اجمالی متوجه می‌شویم بسیاری از افراد موفق در عرصه اقتصاد و صنعت کسانی بوده‌اند که همراهان خوبی داشته‌اند و به کار جمعی احترام می‌گذاشتند، اگر بتوانیم نیروی خود را با دیگران ترکیب کنیم هیچ کس نمی‌تواند برای رسیدن به اهداف مورد نظر سنگ‌اندازی کند.

عضو هیئت مدیره هشتمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات و نیم‌ور افزود: تصریح کرد: برای انجام پروژه ساخت جایگاه نمایشگاه نیاز به تعداد زیادی از مهندسان و متخصصان بود که تمامی این افراد با دقت و وسواس انتخاب شدند، چرا که در بحث کار جمعی اگر انتخاب افراد با دقت صورت نگیرد و روابط بین آنها در قالبی درست تعریف نشود، کار به سرانجام نخواهد رسید.

توکلی گفت: موفقیت همیشه با پیمودن راه دیگران به دست نمی‌آید، گاهی کلید موفقیت سنت شکنی است و باید این جرات و جسارت را داشت که با توکل به خداوند متعال راه‌های جدیدی را برای رسیدن به موفقیت امتحان کرد.

وی افزود: مدیران کارآفرین عرصه صنعت از دو سو تحت فشار هستند. آنها از یک سو با ریسک‌های ذاتی در کار اقتصادی خود مواجه هستند و از سوی دیگر ناچارند ریسک تصمیمات سیاسی و حتی سیاست‌های اقتصادی مدیران دولتی مختلف را بپذیرند.

عضو هیئت مدیره هشتمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات و نیم‌ور تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مدیران بخش صنعت مصمم و ثابت قدم بودن آنها است، مدیران موفق از انتقادها نمی‌هراسند، آنها افراد با ایمانی هستند که با مشورت راه درست را انتخاب می‌کنند و به کاری که انجام می‌دهند، ایمان دارند.

توکلی ادامه داد: برای موفقیت در عرصه صنعت باید غرور و تکبر را کنار گذاشت و از اشتباهات خود و دیگران درس گرفت، با توجیه کارهای اشتباه نمی‌توان به مقصود رسید، کلید موفقیت تواضع و یادگیری مداوم و درس گرفتن از خطاهای خود و دیگران است

۱۱ مهر ۹۴

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید

شما باید وارد شوید logged in تا دیدگاهتان را ثبت کنید.