• یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۶

88739524 فکس سنگ آرتا 88742743 , 88742741 تلفن سنگ آرتا

[email protected] ایمیل سنگ آرتا

Arta-stones_englishArta-stones_russiaArta-stones_iran

ایجاد بازار سنگ خمینی شهر

ایجاد بازار سنگ خمینی شهر

به گزارش  ایرنا، موافقت کلی با احداث بازار و نمایشگاه بین المللی سنگ خمینی شهر در جلسه کمیته توسعه صادرات استان اصفهان صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی استانداری اصفهان، گزارش احداث بازار و نمایشگاه بین المللی سنگ خمینی شهر در این جلسه ارائه شد که با توجه به اهمیت موضوع و وجود بیش از دو هزار واحد سنگبری در استان اصفهان و نیاز به مجموعه ای برای نمایش و فروش محصولات سنگ با احداث این بازار موافقت کلی و مقرر شد مجری طرح سایر مجوزها را اخذ کند.
همچنین استاندار اصفهان در جلسه کمیته توسعه صادرات استان بر همکاری و کمک دستگاههای اجرایی جهت ایجاد زیرساخت های لازم نظیر آب، برق، گاز، راه و فاضلاب که به ایجاد و راه اندازی نمایشگاه بین المللی اصفهان کمک می کند، تاکید کرد.
رسول زرگرپور به طرح تحقیقاتی بررسی و شناسایی بازارهای هدف صادراتی محصولات دارای فناوری پیشرفته استان، اشاره و اضافه کرد: دستگاههای اجرایی به وظایف اشاره شده در این طرح عمل کنند تا بازارهای هدف گسترش یابد.
وی با بیان اینکه هرگونه ارتباط با کشورهای خارجی درباره فعالیت های تجاری در بدو امر توسط بخش دولتی و از طریق تفاهمنامه ها صورت می گیرد، افزود: بخش خصوصی باید از این فضایی که ایجاد می شود حداکثر استفاده را داشته باشد.
زرگرپور با بیان اینکه باید آماده حضور سرمایه گذاران و تجار خارجی در استان باشیم، گفت: فهرست پروژه ها و سرمایه گذاری ها باید مشخص شود و سازمانی هم برنامه ریزی در این باره را بر عهده بگیرد.
شهرستان خمینی شهر با حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰ کیلومتری غرب اصفهان است و یکی از قطبهای صنعت سنگ استان اصفهان بشمار می آید.

۴ مهر ۱۳۹۴

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید

شما باید وارد شوید logged in تا دیدگاهتان را ثبت کنید.