• یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۶

88739524 فکس سنگ آرتا 88742743 , 88742741 تلفن سنگ آرتا

[email protected] ایمیل سنگ آرتا

Arta-stones_englishArta-stones_russiaArta-stones_iran

حضور ۲۰ کشور و ۳۰۰ شرکت در نمایشگاه سنگ محلات

حضور 20 کشور و 300 شرکت در نمایشگاه سنگ محلات

 هشتمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معدن و صنایع وابسته با حضور ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی و ۹۶ معدن فعال کشور در نیم ور محلات آغاز بکار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری ایسنا، این نمایشگاه که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس خانه معدن ایران، رئیس هیات مدیره انجمن سنگ کشور، استاندار مزکزی و جمعی از مسئولان استان در نیم‌ور محلات آغاز به کار کرده است، در فضایی به وسعت ۵۵ هزار متر مربع تدارک دیده شده است.

حلاجیان مجری برگزار نمایشگاه با بیان اینکه امسال تقطیع سالن‌ها صورت گرفته است افزود: سالن‌های سنگ خام، ماشین‌آلات معدنی، دستگاه های فرآوری سنگ و سنگ‌های ساختمانی پذیرای بازدیدکنندگان هستند.

او افزود: در نمایشگاه امسال ۷ هزار تن سنگ خام از ۹۶ معدن کشور و یک معدن از افغانستان به نمایش گذاشته شده است.

او از برگزاری دوره‌های آموزشی با حضور چندین مدرس ایتالیایی در خصوص روش های نوین استخراج در حاشیه این نمایشگاه خبر داد و افزود: از تجار و رایزنان تجاری کشورهای مختلف به منظور افزایش حجم مراودات بین المللی نیز دعوت به عمل آمده است.

به گفته صفرزاده مدیر روابط عمومی این نمایشگاه وی ۳۰۰ شرکت حاضر در این نمایشگاه توانمندی های خود را در زمینه ماشین آلات معدنی، دستگاه های فرآوری، تجهیزات مصرفی معادن، تجهیزات مصرفی کارخانجات، سنگ تایل و اسلب و سنگ های تجسمی و حجمی به نمایش گذاشته اند.

او خاطرنشان کرد: ۹۶ معدن فعال کشور که در زمینه استخراج سنگ های تزیینی فعالیت می کنند در این نمایشگاه حضور دارند و ۷ هزار تن سنگ خود را در معرض دید علاقمندان خواهند گذاشت.

صفرزاده افزود: برای برگزاری این نمایشگاه از ابتدای سال جاری چهار هزار دعوت نامه و ۱۵ هزار فراخوان برای شرکت های داخلی و خارجی ارسال شده است.

او اظهار کرد: حضور شرکت های داخلی در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته رشد ۳۰۰ درصدی داشته و از شهرهای یزد، کرمان، اصفهان، کاشان، همدان، مشهد، تهران، شیراز، مسجد سلیمان، الیگودرز، دزفول، تبریز و زنجان در نمایشگاه امسال حضور دارند.

صفرزاده گفت: مسئولین نمایشگاه با همکاری اتاق بازرگانی تهران و استانداری و مسئولین سازمان صنعت معدن و تجارت از ۲۵۰ تاجر تخصصی سنگ از ۳۰ کشور دعوت به عمل آورده‌اند که تمامی این افراد برای شرکت در نمایشگاه اعلام آمادگی کردند.

او تصریح کرد: این تجار و بازرگانان از کشور روسیه، چین، ترکیه، ایتالیا ، اسپانیا، فرانسه، آلمان، کره جنوبی، کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای حوزه دریای خزر، افغانستان، عراق، بلژیک، ژاپن، انگلستان و…. در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

حضور ۲۰ سفیر از کشورهایی که در زمینه صنعت سنگ فعالیت می کنند در هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ محلات و نیم ور از ویژگی های این نمایشگاه است و برای اولین بار یک هیات سی نفره ویژه از کشور ترکیه در نمایشگاه حضور دارند.

۱۹ مهر ۹۴

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید

شما باید وارد شوید logged in تا دیدگاهتان را ثبت کنید.