• یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۶

88739524 فکس سنگ آرتا 88742743 , 88742741 تلفن سنگ آرتا

[email protected] ایمیل سنگ آرتا

Arta-stones_englishArta-stones_russiaArta-stones_iran

حل مشکل مالیاتی سنگبری های اصفهان

حل مشکل مالیاتی سنگبری های اصفهان

خبرگزاری ایمنا: رییس انجمن صنایع همگن سنگ استان اصفهان از رفع مشکل مالیات بر ارزش افزوده سنگبری های کشور و آغاز به کار آنها خبر داد.

به گزارش ایمنا رضا احمدی در این باره، بیان داشت: در نشستی که با حضور مدیرکل مالیاتی کشور و تعدادی از نمایندگان مجلس برگزار شد، به توافقی در خصوص رفع مشکل مالیات بر ارزش افزوده سنگبری ها دست یافتیم.
وی تصریح کرد: توافق قبلی که با وزیر امور اقتصاد و دارایی بسته شده بود در سازمان های مالیاتی مورد اجرا قرار نمی گرفت و گفته می شد که ملاحظات قانونی در آن رعایت نشده است و نمی توان آن را اجرا کرد.
رییس انجمن صنایع همگن سنگ استان اصفهان با بیان اینکه در مدت تعطیلی، سنگبری ها و کارگرانشان ضرر زیادی دیدند، افزود: ریشه بیشتر  این مشکلات رکود است، از طرفی در بازار  سنگ همچنان تحریم ها رفع نشده و از سوی دیگر کاهش بودجه های عمرانی کشور، صنعت سنگ را با رکود شدیدی مواجه کرده است.
وی ادامه داد: در این شرایط واردات سنگ از چین و هند، تولید کننده داخلی را تحت فشار قرار می دهد و از مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت می خواهیم که برای این مشکلات چاره ای بیندیشند.
احمدی با بیان اینکه تولید یک سال گذشته سنگبری ها در انبارها ذخیره شده است، گفت: در این وضعیت، سنگبری ها باید ارزش افزوده هم پرداخت کنند و تقاضا داریم مسئولان در اجرای توافق یاری کنند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۴

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید

شما باید وارد شوید logged in تا دیدگاهتان را ثبت کنید.