• شنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۶

88739524 فکس سنگ آرتا 88742743 , 88742741 تلفن سنگ آرتا

[email protected] ایمیل سنگ آرتا

Arta-stones_englishArta-stones_russiaArta-stones_iran

ظرفیت‌ های صنعتی ایران منحصر به فرد است

ظرفیت‌های صنعتی ایران در خاورمیانه منحصر به فرد است

مدیرعامل شرکت کره‌ای CEO گفت: کشور ایران باید به‌ منظور کسب موفقیت در حوزه سنگ نقاط ضعف خود را از دیگر کشورهای فعال فراگیرد و ساختارهای کشورهای خارجی فعال را دنبال کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، جی کُنکو در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات و با حضور درغرفه خبرگزاری تسنیم با اشاره به وجود تحریم‌ها در کشور ایران اظهار داشت: به سبب وجود تحریم‌ها در ایران ما شانس دیدن صنعت سنگ ایران را نداشتیم اما این نمایشگاه فرصتی شد تا از این صنعت بازدید کنیم و مسئولان کشورهای مختلف در این حوزه با هم دیدار داشته باشند.

وی افزود: وجود تحریم‌ها شانس دیدار از این صنعت را از مسئولان و عوامل کشورهای دیگر در این حوزه گرفته است اکنون خوشحال هستیم که تحریم‌ها تا حدودی برداشته شده است،کیفیت کار ارتقا یافته و امکان این دیدار برای کشورهای مختلف با ایران فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت کره‌ای CEO تصریح کرد: در بازدید از این نمایشگاه از طراحی فضای نمایشگاه لذت بردم و امیدواریم این نمایشگاه در سال‌های آتی بهبود یابد.

کُنکو خاطرنشان کرد: ما پیشنهاد می‌کنیم که در حوزه کار نمایشگاه تبلیغات را افزایش دهید تا به نحو بهتری به آحاد مردم درباره این نمایشگاه اطلاع‌رسانی شود.

وی ادامه داد: قطعا ایران با پتانسیل خوبی که دارد و همچنین با تلاش و به‌کارگیری سیاست‌های هوشمندانه می‌تواند به موفقیت‌های خوبی در حوزه سنگ و تولیدات آن دست یابد.

مدیرعامل شرکت کره‌ای CEO بیان کرد: کشور ایران باید به‌ منظور کسب موفقیت در حوزه سنگ نقاط ضعف خود را از دیگر کشورهای فعال فراگیرد، سیستم اجرا این آموخته‌ها را فراهم و ساختارهای کشورهای خارجی فعال را دنبال کند.

وی اضافه کرد: کشور ایران ظرفیت صنعتی بسیار خوبی دارد و این امر بر همه کشورهای خاورمیانه واضح و مبرهن است در خاورمیانه کشوری همچون ایران نیست که این پتانسیل را دارا باشد به همین سبب ایران باید در به‌کارگیری این پتانسیل صنعتی تلاش کند.

کُنکو افزود: وجود یک غرفه خبرگزاری در این نمایشگاه بسیار حائز اهمیت است و یکی از مهم‌ترین کارهایی که خبرنگاران و عوامل خبرگزاری می‌توانند انجام دهند انعکاس این اخبار به دیگر رسانه‌ها و اقشار دیگر جامعه است.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید

شما باید وارد شوید logged in تا دیدگاهتان را ثبت کنید.